Team

Advocatuur

Mail Attachment 3

Mike Pennings is advocaat en partner van Lichtstad Advocaten in Eindhoven. Hij is sinds 1999 advocaat en houdt zich met name bezig met het verbintenissenrecht, ondernemingsrecht en arbeidsrecht.
mpennings@lichtstadadvocaten.nl

Notariaat

Mail Attachment 5

Heidi Renders is Notaris en partner van H2H Notaris te Eindhoven. Zij is gespecialiseerd in de advisering op het gebied van het ondernemingsrecht in de breedste zin, alsook advisering bij zakelijk en specialistisch vastgoed. h.renders@h2hnotaris.nl

Accountancy

Mail Attachment 6

Rob Jan Vermeulen is als Register Accountant voor MKB Bedrijven werkzaam bij Baker Tilly Berk in Eindhoven. Hij is als Businesspartner gespecialiseerd in Accountancy, Familiebedrijven, DGA Adviseur, Trusted Advisor en Startups.
rob-jan.vermeulen@bakertillyberk.nl

Fiscaal

Mail Attachment 2

Ralph Rijnders MSc is als senior fiscalist werkzaam bij Govers

Accountants/Adviseurs in Eindhoven. Hij adviseert met name MKB-bedrijven over de diverse fiscaal-juridische aspecten, zowel nationaal als internationaal. Daarnaast begeleidt hij start-ups op fiscaal gebied bij alles wat komt kijken om een onderneming op te zetten.
rijnders@govers.nl

Marketing en Communicatie

DAVID PRIVE

David van Iersel is creatief ondernemer. Voorheen eigenaar van communicatie- en ontwerpbureau Scherpontwerp, later van uitgeverij De Boekenmakers en tegenwoordig van 24 uur in bedrijf (24U), het zakelijk netwerkplatform in de regio Eindhoven dat als primaire doel heeft ondernemerschap en persoonlijke groei te stimuleren en om kennis te delen.
david@24uurinbedrijf.nl

Banking

Mail Attachment

Gerard Dinnessen is als Adjunct Directeur Grootbedrijf Oost Brabant werkzaam bij de ING Bank vanuit Eindhoven. Hij heeft een expertise in overnames, fusies, groei en internationale financieringen. Daarnaast beschikt hij over jarenlange leidinggevende ervaring.
gerard.dinnessen@ing.nl